سه شنبه 29 خرداد 1397
5 : 34
19 / 6 / 2018
سیاسی  >  روز قدس اعتراضی به قلمروهای غصب شده و اعتراض به متجاوزین است
جمعه 2 تیر 1396 57 : 17 تعداد بازدید ها : 1592 کد خبر : 7622
به اشتراک گذاری
یاداشت سیاسی /سردار سجادیان:
0

روز قدس اعتراضی به قلمروهای غصب شده و اعتراض به متجاوزین است

اقدام شعار دهندگان علیه رئیس جمهوری در راهپیمایی روز قدس، با عنوان" روحانی بنی صدر، ‏پیوندتان ‏مبارک" نگران کننده و تاسف آور است.

‏ اقدام شعار دهندگان علیه رئیس جمهوری در راهپیمایی روز قدس، با عنوان" روحانی بنی صدر، ‏پیوندتان ‏مبارک" نگران کننده و تاسف آور است.

تشخیص اینکه اقدام یکسری افراد در این روز بر علیه ‏رئیس جمهور جرم است یا خیر به قوه قضائیه بر‏میگردد،اما آنچه درخور تامل است این است که چرا در ‏چنین روز مهمی که همه باید یکصدا برعلیه اسرائیل, آمریکا و مزدوران آنها متحد باشند، عده ای کم ‏شمار بر علیه رییس جمهور وقت شعار دهند؟ آنهم در شرایط فعلی منطقه! آسیب شناسی جدی لازم است ‏که بدانیم چنین اقدامی ناشی از چیست؟ چه عواملی باعث میشود که چنین افرادی چنین اقدامی را ‏مرتکب شوند؟ آیا راه دیگری برای انتقاد و مخالفت و یا اظهار نظروجود ندارد؟ راستی چرا یک بار ‏برای همیشه به ‏این نوع اقدامات پاسخ داده نمیشود؟ آیا راهپیمایی روز قدس که یادگار پدر پیر انقلاب ‏حضرت امام خمینی (ره ) است باید فرصتی برای غرض ورزی عده ای بمنظورتسویه حساب های ‏شخصی و یا سیاسی باشد؟ اقدام نادرست تعداد معدودی در روز قدس ‏برعلیه رئیس جمهور درراهپیمایی ‏خیره کننده ای که با حضور مردم انقلابی ‏ومسئولین نظام و گروه های سیاسی با گرایش های مختلف ‏برگزار گردید, محکوم است. ‏این حرکت ها را در شان هیچ ایرانیِ دلسوزی نمیدانیم. بی تردید اینگونه ‏اقدامات معمولا" ازسوی ‏افرادی است که یا با سیاست های دولت موافق نبوده و یا قصد برهم زدن ‏امنیت عمومی و امنیت سیاسی در جامعه را دارند؛ البته که راه ابراز مخالفت، این نیست. جامعه در ‏شرایط ‏کنونی نیاز به آرامش و وحدت و همدلی بین مسئولین و مردم و مسئولین با مسئولین دارد. ‏برای ‏پیشگیری از چنین اقداماتی که از قبل هم مسبوق به سابقه میباشد لازم است ، با پیروی از منویات ‏مقام معظم رهبری در راستای وحدت و همدلی حرکت کنیم . خاطیان این اقدام شناسایی و با آنان ‏برخورد گردد. از سوی دیگر نیزلازم است مسئولین پاسخگوی مطالبات مردمی و منتقدان خود باشند و ‏برای انتقادات، نظرات و عقاید ‏افراد مخالف ارزش قائل شده و صدای آنها را بشنوند.

سیروس سجادیان جمعه دوم تیرماه ‏‏1396‏

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :