سه شنبه 29 خرداد 1397
5 : 37
19 / 6 / 2018
انتخابات 96  >  سردار سجادیان : در امیدی که در دل دارید با شما همراهم و در امیدی که در دل دارم شریکتان می دانم.
دوشنبه 1 خرداد 1396 51 : 10 تعداد بازدید ها : 1496 کد خبر : 6612
به اشتراک گذاری
انتخابات شورای شهر شیراز
0

سردار سجادیان : در امیدی که در دل دارید با شما همراهم و در امیدی که در دل دارم شریکتان می دانم.

خلق حماسه حضور شما مردم فهیم و آگاه پای صندوق های رای نشان از عقلانیت و تداوم انقلاب اسلامی و حضور همیشه در صحنه دارد.

شهروندان عزیز سلام

 ضمن عرض تبریک به منتخبان شورای پنجم شهر شیراز، بر خود واجب میدانم از حضور پرشور و پرامیدتان با هر نگرش سیاسی و با هر تفکر جناحی در انتخابات شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری سپاسگزاری نموده ، چرا که این حضور را تمدید میثاقی میدانم که از ابتدا با میهنمان و با انقلابمان بسته ایم.

از شهروندانی که به من رای اعتماد داده اند سپاس ویژه به عمل آورده و باید بگویم مسیر آبادسازی شهرمان و تحقق آرمانهایمان ادامه دارد ما با هم در کنار برگزیدگان مردم شهر شیراز خواهیم بود.

 به عنوان اولین گام در راستای توسعه فرهنگ شهری از سمت خویش و هوادارانم دست تمام منتخبان را به گرمی می فشارم و ضمن تبریک صمیمانه به ایشان برایشان آرزوی موفقیت در راستای توسعه متوازن شهر شیراز را دارم.

ما یک شیراز بیشتر نداریم شهری که در تمام جهان و در بین دیگر ملل از پایتخت ما مشهور تر است و باید شیرازی برای همگان ساخت و این راه ادامه دارد.

حمایت همه جانبه شما گرامیان باعث دلگرمی بنده برای ادامه مسیری بود که در آن گام نهادم ، امید آن داشتم که با توفیق ورود به شورای اسلامی شهرِ شیراز و تدوین سند راهبردی توسعه متوازن شهری، گام موثری برای تبیین و اجرای حقوق شهروندیِ بردارم، لکن دست تقدیر چنین شد که منتخبان گرامی این مهم را دنبال کنند.

من تمام آنچه تجربه 36 سال خدمتم هست را تبدیل به برنامه ای قابل اجرا برای شهروندانم کردم که در راستای تحقق حقوق شهروندی، ایجاد زیرساخت های شهری, برنامه هایی برای مدیریت بحران ، مدیریت حوادث غیرمترقبه، توسعه فرهنگ ایرانی_ اسلامی، جذب سرمایه، توریست، تولید اشتغال, مدیریت هماهنگ شهری و توسعه فعالیت های فرهنگی،سیاسی. و عمرانی است. چرا که بر این باورم اگر این تجربه را به سرزمینم و شهرم شیراز نبخشم  زکات سالهای خدمتم را پرداخت نکرده ام.

میخواهم بدانید انگیزه ام برای تحقق این آرمانها رسیدن به عناوینی چون شورای شهر نبوده و نیست و هدفم تنها و تنها خدمت است ، شما نیک تر از من میدانید که روزگار نامداری را پیش از این به ما بخشیده است. از اینروست که میخواهم هر آنچه را تدوین کرده ام در طبق اخلاص برای آبادسازی شهرم به کار گیرم، دستان من آماده تحقق امید فردایمان است.

بی تردید مطالبات ما از شورای جوان و پرامید شهرمان نیز نمی تواند کمتر از این باشد ما تا دیروز رقیب انتخاباتی بودیم و امروز رفیقانی هستیم در کنار یکدیگر، گه به انتقاد، گه به تعریف، اما همیشه هم مسیریم با هم.

در امیدی که در دل دارید با شما همراهم و در امیدی که در دل دارم شریکتان می دانم. خلق حماسه حضور شما مردم فهیم و آگاه پای صندوق های رای نشان از عقلانیت و تداوم انقلاب اسلامی و حضور همیشه در صحنه دارد.

 مستحضر باشید که مسیر خدمت ادامه خواهد داشت و همچنان نیازمند همراهی شما برای داشتن شیرازی در خور شان شیرازیان و مرجع امور خدمات شهری در بین کلانشهرهای کشورمان خواهم بود.

 

   سیروس سجادیان.   ۱۳۹۶/۰۳/۰۱

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :