سه شنبه 29 خرداد 1397
5 : 34
19 / 6 / 2018
حمل و نقل  >  مشكل ترافيک شيراز با همفکری ، تعامل و همدلی بين متوليان حل می‌شود
سه شنبه 30 مهر 1392 53 : 21 تعداد بازدید ها : 1019 کد خبر : 3431
به اشتراک گذاری
سردار سجادیان:
0

مشكل ترافيک شيراز با همفکری ، تعامل و همدلی بين متوليان حل می‌شود

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: با تدبير و همدلي بين متوليان امر، مشكل ترافيك شهر شيراز حل مي شود.

سردار سیروس سجادیان در نشست تعامل با مسئولان حوزه ترافيك شهرداري شيراز بر تأثير همدلي ارگان ها در انجام امورات شهري و خدمات رساني مطلوب به شهروندان تأكيد كرد و گفت: شرط موفقيت در انجام امورات، وجود همدلي در كنار همكاري بين متوليان و مسئولاني است كه در انجام يك كار نقش دارند.

وی با بيان اينكه مسئله ترافيك شهر شيراز قابل حل است تصريح كرد: از آنجا كه بيش از 90 در صد از رانندگان در شهر شيراز قانونمند هستند، با تعداد معدودي كه بخواهند حقوق ديگران را زير پا بگذارند بايد با جديت برخورد كرد.

وي خاطر نشان كرد: مشكل كلانشهر شيراز تنها با اعمال قانون محض و صدور قبض جريمه حل نمي شود بلكه ابتدا بايد زير ساخت ها و امكانات ترافيكي از جمله ايستگاه، پاركينگ و غيره را براي مردم آماده كنيم سپس در صورت تخلف و عدم استفاده از اين امكانات، راننده خاطي را جريمه كنيم.

فرمانده انتظامي فارس به وجود فضاي خالي در سطح شهر براي كمك به حل مشكل ترافيك اشاره كرد و گفت: با استفاده از فضاهاي خالي در سطح شهر براي ايجاد پاركينگ مي تواند در روند حل مشكل ترافيك شهر شيراز سرعت بخشيد.

سرپرست حوزه حمل و نقل و ترافيك شهري شهرداري شيراز نيز در سخناني تلاش كاركنان انتظامي استان فارس در برقراري نظم وامنيت بويژه امنيت ترافيكي شهرستان شيراز را ستود و از زحمات شبانه روزي كاركنان پليس بخصوص كاركنان پليس راهور در روان سازي ترافيك كلانشهر شيراز تقدير كرد.

حميد رضا ناصري با بيان اينكه اقتدار حاكميت به اقتدار قانون است تصريح كرد: اقتدار شهرداري به اقتدار پليس است زيرا پليس بستر اجراي قانون است و با حضور و همكاري اين نيرو، اجراي طرحهاي زير ساختي و خدمات رساني توسط شهرداري براي شهروندان عمل مي شود.

وي خدمت كردن در نيروي انتظامي را بدان سبب كه در راستاي تامين امنيت براي شهروندان است را از نعمتهاي الهي برشمرد كه خداوند نصيب كاركنان اين نيرو كرده است.

سرپرست حوزه حمل و نقل ترافيك شهري شهرداري شيراز شيراز از افزايش 50 درصدي دوربينهاي كنترل ترافيك در شهر شيراز طي يك ماه آينده خبر داد و گفت: با همكاري پليس، رانندگاني كه در سطح معابر شهرستان شيراز مرتكب تخلف شوند، تخلف آنها از طريق اين دوربين ها ثبت و به محل سكونت آنها ارسال خواهد شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :